Data Science certificering voor Mark Wilde

Tensing

Een nieuwe certificering in ons team. Dat is op zich geen nieuws, maar deze keer is het geen FME of ArcGIS certificering. Deze keer feliciteren we Mark Wilde met het behalen van een Microsoft certificering. In de afgelopen week rondde hij het Microsoft Data Science traject met succes af. 

Dankzij deze officiële erkenning onderstrepen wij de kennis op het gebied van Data Science in ons team.

Over Tensing

Tensing maakt Data Integratie technologie en Geografische Informatie Systemen (GIS) toegankelijk en toepasbaar. Onze consultants realiseren state-of-the-art oplossingen op basis van Esri ArcGIS en Safe Software FME.

Met Esri maken wij kaarten, stimuleren we samenwerking en analyseren we data. Met FME verbinden wij applicaties, transformeren we data en automatiseren we workflows.

Volg ons op LinkedIn

Ontvang alle updates per mail

© 2022 Tensing | Privacy Policy | Cookie Policy