De week in FME: Azure Active Directory in FME Server

Martin Koch
FME Certified Professional | FME Server Certified ProfessionalIn 'De week in FME' neemt onze FME-specialist Martin Koch je mee in de wereld van FME, het data integratie platform (ETL) van Safe Software.
Organisaties krijgen steeds vaker te maken met verschillende soorten cybercriminaliteit. Daardoor is het van groot belang dat iedereen binnen een organisatie op een veilige manier kan inloggen.
Binnen FME Server is het sinds kort mogelijk om gebruik te maken van Azure Active Directory. Met Azure Active Directory kan iedereen binnen je organisatie op een veilige manier inloggen. Daarnaast is het ook om medewerkers verschillende toegangsrechten en rollen te geven.
In deze video legt Martin stap voor stap uit hoe je Azure Active Directory gebruikt binnen FME Server.
Documentatie links:
- https://docs.safe.com/fme/html/FME_Server_Documentation/WebUI/Create-Directory-Server-Connection.htm
- https://docs.safe.com/fme/html/FME_Server_Documentation/WebUI/Configuring-Azure-AD-with-FME-Server.htm
- https://community.safe.com/s/article/Create-an-FME-Server-Azure-Active-Directory-Web-Connection-in-FME-Desktop
FME
Wil je weten hoe FME jouw organisatie kan helpen data te transformeren en dataprocessen te automatiseren? Neem dan contact met ons op.